Київська Вишневе Медичні лабораторіїМедичні лабораторії Вишневе

Медичні лабораторії у Вишневому

5
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Лаборатория Савон
  Вишневе, вулиця Європейська, тел. 0 (67) 538-02... показати
  Вишневе, вулиця Європейська, 43, тел. 0(67)538-02-46 детальніше
  Медичні лабораторії Лаборатория Савон знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00.
 • Медицинский центр Васеда
  вулиця Святошинська, тел. 0 (44) 230-82... показати
  вулиця Святошинська, 27а, тел. 0(44)230-82-82 детальніше
  Медичні лабораторії Медицинский центр Васеда знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Сінево
  вулиця Європейська, тел. (800) 507-03... показати
  вулиця Європейська, 30а, тел. 800)507-030 детальніше
  Медичні лабораторії Сінево знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 18:00.
 • Нова діагностика еще 1 адрес
  вулиця Європейська, тел. 0 (99) 622-23... показати
  вулиця Європейська, 11, тел. 0(99)622-23-53 детальніше
  Медична лабораторія «Нова діагностика» оснащена аналізаторами останнього покоління від кращих виробників: Roche Diagnostics (Швейцарія), Bio-Rad (США), Siemens Healthcare Diagnostics (Німеччина),...
 • Нова діагностика еще 1 адрес
  вулиця Освіти, тел. 0 (80) 031-21... показати
  вулиця Освіти, 2, тел. 0(80)031-21-12 детальніше
  Медична лабораторія «Нова діагностика» оснащена аналізаторами останнього покоління від кращих виробників: Roche Diagnostics (Швейцарія), Bio-Rad (США), Siemens Healthcare Diagnostics (Німеччина),...

коротко про медичні лабораторії у Вишневому

На цій сторінці зібрані медичні лабораторії, розташовані у Вишневому. Locator.ua відомо про п'ять медичні лабораторії поряд з цим місцем серед яких Лаборатория Савон, Медицинский центр Васеда, Сінево та інші , які розташовані на вул. Європейська, вул. Святошинська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні лабораторії.

 • Скільки Медичні лабораторії у Вишневому?

  За даним Locator.ua у Вишневому ведуть діяльність 5 Медичні лабораторії.

 • Які Медичні лабораторії найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Медичні лабораторії у Вишневому: Лаборатория Савон, Медицинский центр Васеда, Сінево.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні лабораторії у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні лабораторії, перейдіть на сторінку Медичні лабораторії у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні лабораторії у Вишневому?

  Ціни на послуги Медичні лабораторії залежать від конкретної послуги і Медичні лабораторії. Locator.ua дає можливість всім Медичні лабораторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні лабораторії.

 • Послугами яких Медичні лабораторії у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні лабораторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Лаборатория Савон, Медицинский центр Васеда, Сінево.

 • Як зв'язатись з цими Медичні лабораторії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні лабораторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні лабораторії у Вишневому