• Таксі Вишневе

  вулиця Європейська, тел. 0 (97) 125-73... показати
  вулиця Європейська, 15, тел. +380(97)125-73-58 детальніше
  Оренда автомобілів Таксі Вишневе знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Таксі "Авангард"

  вулиця Південна, тел. 0 (44) 332-78... показати
  вулиця Південна, 1, тел. +380(44)332-78-48 детальніше
  Таксі «Авангард» - це високий рівень послуг за оптимальною ціною. Наше таксі можна замовити в будь-який зручний для Вас час. Диспетчери служби цілодобово працюють для забезпечення комфорту кожного...
 • Таксі "2444"

  Вишневе, вулиця Першотравнева, тел. 0 (63) 682-30... показати
  Вишневе, вулиця Першотравнева, 26, тел. +380(63)682-30-00 детальніше
  Таксі 2444 - це замовлення таксі в Києві 24/7 за оптимальними цінами. У нашому арсеналі великий парк автомобілів різного класу, що дає можливість скоротити час подачі авто до мінімуму. Ми докладаємо..

Коротко про оренда автомобілів у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані оренда автомобілів, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про три оренда автомобілів поряд з цим місцем серед яких Таксі Вишневе, Таксі "Авангард", Таксі "2444" , які розташовані на вул. Європейська, вул. Південна, вул. Першотравнева. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці оренда автомобілів.

 • Скільки Оренда автомобілів у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 3 Оренда автомобілів.

 • Які Оренда автомобілів найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Оренда автомобілів у Вишневому: Таксі Вишневе, Таксі "Авангард", Таксі "2444".

 • Де знаходиться найближчі від мене Оренда автомобілів у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Оренда автомобілів, перейдіть на сторінку Оренда автомобілів у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Оренда автомобілів у Вишневому?

  Ціни на послуги Оренда автомобілів залежать від конкретної послуги і Оренда автомобілів. Locator.ua дає можливість всім Оренда автомобілів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Оренда автомобілів.

 • Послугами яких Оренда автомобілів у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Оренда автомобілів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Таксі Вишневе, Таксі "Авангард", Таксі "2444".

 • Як зв'язатись з цими Оренда автомобілів?

  Контакти для зв'язку з цими Оренда автомобілів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Оренда автомобілів у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

тариф таксі "Мікроавтобус", vip-таксі, тех. допомога "Прикуриватель" (у випадку сівшого аккумулятора), тариф таксі "Преміум-клас", зустріч з аеропорту чи вокзалу, тариф таксі "Універсал"