• Бойцівський клуб No Borders

  вулиця Машинобудівників, тел. 0 (66) 220-22... показати
  вулиця Машинобудівників, 17а, тел. +380(66)220-22-02 детальніше
  Спортивні комплекси Бойцівський клуб No Borders знаходиться у Вишневому, вулиця Машинобудівників. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.

Коротко про спортивні комплекси у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані спортивні комплекси, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про одна спортивні комплекси поряд з цим місцем серед яких Бойцівський клуб No Borders , який розташований на вул. Машинобудівників. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні комплекси.

 • Скільки Спортивні комплекси у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 1 Спортивні комплекси.

 • Які Спортивні комплекси найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні комплекси у Вишневому: Бойцівський клуб No Borders.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні комплекси у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні комплекси, перейдіть на сторінку Спортивні комплекси у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні комплекси у Вишневому?

  Ціни на послуги Спортивні комплекси залежать від конкретної послуги і Спортивні комплекси. Locator.ua дає можливість всім Спортивні комплекси вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні комплекси.

 • Послугами яких Спортивні комплекси у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні комплекси, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Бойцівський клуб No Borders.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні комплекси?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні комплекси ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні комплекси у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

вільна боротьба, школа самбо, аналіз складу тіла, художня гімнастика, карате, греко-римська боротьба, спортивний дієтолог, дюсш, айкідо для дітей, дзюдо, школа ушу, спортивна гімнастика, бокс, бойове самбо, функціональна діагностика, оренда спортивних приміщень, рукопашний бій, панкратіон, Безкоштовний Wi-Fi, бокс для жінок, школа самооборони