• Фітнес-клуб Fit Curves

  вулиця Святошинська, тел. 0 (96) 673-65... показати
  вулиця Святошинська, 9, тел. +380(96)673-65-00 детальніше
  Фітнес-клуби Фітнес-клуб Fit Curves знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська.
 • Філс Фіт

  вулиця Європейська, тел. 0 (97) 671-22... показати
  вулиця Європейська, 2, тел. +380(97)671-22-67 детальніше
  Фітнес-клуби Філс Фіт знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:00.

Коротко про фітнес-клуби у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані фітнес-клуби, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про дві фітнес-клуби поряд з цим місцем серед яких Фітнес-клуб Fit Curves, Філс Фіт , які розташовані на вул. Святошинська, вул. Європейська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці фітнес-клуби.

 • Скільки Фітнес-клуби у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 2 Фітнес-клуби.

 • Які Фітнес-клуби найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Фітнес-клуби у Вишневому: Фітнес-клуб Fit Curves, Філс Фіт.

 • Де знаходиться найближчі від мене Фітнес-клуби у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Фітнес-клуби, перейдіть на сторінку Фітнес-клуби у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Фітнес-клуби у Вишневому?

  Ціни на послуги Фітнес-клуби залежать від конкретної послуги і Фітнес-клуби. Locator.ua дає можливість всім Фітнес-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Фітнес-клуби.

 • Послугами яких Фітнес-клуби у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Фітнес-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Фітнес-клуб Fit Curves, Філс Фіт.

 • Як зв'язатись з цими Фітнес-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Фітнес-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Фітнес-клуби у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

функціональна діагностика, груповий фітнес, лікувальна гімнастика, фітнес-тестування, дитячі заняття, персональний тренер