Locator Київська Вишневе Приватні клінікиПриватні клініки Вишневе

Приватні клініки у Вишневому

4
 • Пульс (Pulse) сімейна клініка

  вулиця Молодіжна, тел. 0 (66) 004-57... показати
  вулиця Молодіжна, 32а, тел. +380(66)004-57-00 детальніше
  Приватна клініка Пульс для всієї родини. Всі види медичної діагностики і обстежень: - УЗД - Гінекологія - Ведення вагітності - ЛОР - Окуліст - Уролог - Косметолог - Масаж - Ендокринолог -...
 • Клініка Прайм плюс

  вулиця Святошинська, тел. 0 (44) 331-12... показати
  вулиця Святошинська, 27б, тел. +380(44)331-12-00 детальніше
  Приватні клініки Клініка Прайм плюс знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Клініка інтегрального відновлення здоров'я

  вулиця Вітянська, тел. 0 (44) 406-37... показати
  вулиця Вітянська, 1а, тел. +380(44)406-37-48 детальніше
  Приватні клініки Клініка інтегрального відновлення здоров'я знаходиться у Вишневому, вулиця Вітянська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Васеда

  вулиця Лесі Українки, тел. 0 (95) 230-82... показати
  вулиця Лесі Українки, 74а, тел. +380(95)230-82-82 детальніше
  Приватні клініки Васеда знаходиться у Вишневому, вулиця Лесі Українки. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

Коротко про приватні клініки у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані приватні клініки, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про чотири приватні клініки поряд з цим місцем серед яких Пульс (Pulse) сімейна клініка, Клініка Прайм плюс, Клініка інтегрального відновлення здоров'я та інші , які розташовані на вул. Молодіжна, вул. Святошинська, вул. Вітянська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні клініки.

 • Скільки Приватні клініки у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 4 Приватні клініки.

 • Які Приватні клініки найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Приватні клініки у Вишневому: Пульс (Pulse) сімейна клініка, Клініка Прайм плюс, Клініка інтегрального відновлення здоров'я.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватні клініки у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватні клініки, перейдіть на сторінку Приватні клініки у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватні клініки у Вишневому?

  Ціни на послуги Приватні клініки залежать від конкретної послуги і Приватні клініки. Locator.ua дає можливість всім Приватні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватні клініки.

 • Послугами яких Приватні клініки у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Пульс (Pulse) сімейна клініка, Клініка Прайм плюс, Клініка інтегрального відновлення здоров'я.

 • Як зв'язатись з цими Приватні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Приватні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватні клініки у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

оториноларинголог, неврологія, педіатрія, послуги косметолога, повторна консультація отоларінголога (ЛОРа), дитячий невролог , кардіологія, УЗД, оторіноларінгологія, косметолог, уролог, довідка в басейн, лікарська косметологія, лікар невролог, корекційний масаж, тампонада носа передня, задня, дерматологія, медичні довідки, гастроентерологія, консультація педіатра, МРТ, загальний масаж тіла, видалення паратонзиллярного абсцесу, мамологія, офтальмолог, вакцинація, УЗД щитоподібної залози, алергологія, диспорт, отоларінголог (ЛОР)