Ательє з ремонту одягу у Вишневому

2
 • Українська хімчистка

  вулиця Залізнодорожна, тел. 0 (68) 373-63... показати
  вулиця Залізнодорожна, 20, тел. +380(68)373-63-20 детальніше
  "Українська хімчистка" з 2002 року забезпечує населення і різні підприємства послугами з чищення та прання текстилю, килимів і пухових виробів. Початок діяльності було покладено в Київській...
 • Хімчистка Ун Моменто

  вулиця Святошинська, тел. 0 (44) 585-96... показати
  вулиця Святошинська, 28, тел. +380(44)585-96-95 детальніше
  Ательє з ремонту одягу Хімчистка Ун Моменто знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.

Коротко про ательє з ремонту одягу у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані ательє з ремонту одягу, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про дві ательє з ремонту одягу поряд з цим місцем серед яких Українська хімчистка, Хімчистка Ун Моменто , які розташовані на вул. Залізнодорожна, вул. Святошинська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ательє з ремонту одягу.

 • Скільки Ательє з ремонту одягу у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 2 Ательє з ремонту одягу.

 • Які Ательє з ремонту одягу найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Ательє з ремонту одягу у Вишневому: Українська хімчистка, Хімчистка Ун Моменто.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ательє з ремонту одягу у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ательє з ремонту одягу, перейдіть на сторінку Ательє з ремонту одягу у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ательє з ремонту одягу у Вишневому?

  Ціни на послуги Ательє з ремонту одягу залежать від конкретної послуги і Ательє з ремонту одягу. Locator.ua дає можливість всім Ательє з ремонту одягу вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ательє з ремонту одягу.

 • Послугами яких Ательє з ремонту одягу у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ательє з ремонту одягу, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Українська хімчистка, Хімчистка Ун Моменто.

 • Як зв'язатись з цими Ательє з ремонту одягу?

  Контакти для зв'язку з цими Ательє з ремонту одягу ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ательє з ремонту одягу у Вишневому