• Спортивний клуб Атон

  вулиця В'ячеслава Чорновола, тел. 0 (44) 451-69... показати
  вулиця В\'ячеслава Чорновола, 1, тел. +380(44)451-69-60 детальніше
  Танцювальні школи Спортивний клуб Атон знаходиться у Вишневому, вулиця В'ячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 20:00.
 • Студія східних танців Shamira

  вулиця Машинобудівників, тел. 0 (50) 857-70... показати
  вулиця Машинобудівників, 17а, тел. +380(50)857-70-56 детальніше
  Танцювальні школи Студія східних танців Shamira знаходиться у Вишневому, вулиця Машинобудівників. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 13:00.

Коротко про танцювальні школи у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані танцювальні школи, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про дві танцювальні школи поряд з цим місцем серед яких Спортивний клуб Атон, Студія східних танців Shamira , які розташовані на вул. В'ячеслава Чорновола, вул. Машинобудівників. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці танцювальні школи.

 • Скільки Танцювальні школи у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 2 Танцювальні школи.

 • Які Танцювальні школи найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Танцювальні школи у Вишневому: Спортивний клуб Атон, Студія східних танців Shamira.

 • Де знаходиться найближчі від мене Танцювальні школи у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Танцювальні школи, перейдіть на сторінку Танцювальні школи у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Танцювальні школи у Вишневому?

  Ціни на послуги Танцювальні школи залежать від конкретної послуги і Танцювальні школи. Locator.ua дає можливість всім Танцювальні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Танцювальні школи.

 • Послугами яких Танцювальні школи у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Танцювальні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивний клуб Атон, Студія східних танців Shamira.

 • Як зв'язатись з цими Танцювальні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Танцювальні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Танцювальні школи у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

бокс, дитячий клуб, груповий фітнес