Locator Київська Вишневе Спортивні та тренажерні залиСпортивні та тренажерні зали Вишневе

Спортивні та тренажерні зали у Вишневому

5
 • Центр Спорту Шлях Орла

  вулиця Святошинська, тел. 0 (73) 050-08... показати
  вулиця Святошинська, 27д, тел. +380(73)050-08-15 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Центр Спорту Шлях Орла знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська.
 • Спортивний клуб Акварелі

  вулиця Святошинська, тел. 0 (67) 210-07... показати
  вулиця Святошинська, 27г, тел. +380(67)210-07-07 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Спортивний клуб Акварелі знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.
 • Фітнес-центр Лідер

  вулиця Європейська, тел. 0 (67) 473-84... показати
  вулиця Європейська, 30а, тел. +380(67)473-84-75 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Фітнес-центр Лідер знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Філс Фіт

  вулиця Європейська, тел. 0 (97) 671-22... показати
  вулиця Європейська, 2, тел. +380(97)671-22-67 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Філс Фіт знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:00.
 • Спортивний зал Стимул

  Вишневе, вулиця Машинобудівників, тел. 0 (68) 951-51... показати
  Вишневе, вулиця Машинобудівників, 13а, тел. +380(68)951-51-34 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Спортивний зал Стимул знаходиться у Вишневому, вулиця Машинобудівників. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

Коротко про спортивні та тренажерні зали у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані спортивні та тренажерні зали, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про п'ять спортивні та тренажерні зали поряд з цим місцем серед яких Центр Спорту Шлях Орла, Спортивний клуб Акварелі, Фітнес-центр Лідер та інші , які розташовані на вул. Святошинська, вул. Європейська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні та тренажерні зали.

 • Скільки Спортивні та тренажерні зали у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 5 Спортивні та тренажерні зали.

 • Які Спортивні та тренажерні зали найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні та тренажерні зали у Вишневому: Центр Спорту Шлях Орла, Спортивний клуб Акварелі, Фітнес-центр Лідер.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні та тренажерні зали у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні та тренажерні зали, перейдіть на сторінку Спортивні та тренажерні зали у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні та тренажерні зали у Вишневому?

  Ціни на послуги Спортивні та тренажерні зали залежать від конкретної послуги і Спортивні та тренажерні зали. Locator.ua дає можливість всім Спортивні та тренажерні зали вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні та тренажерні зали.

 • Послугами яких Спортивні та тренажерні зали у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні та тренажерні зали, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр Спорту Шлях Орла, Спортивний клуб Акварелі, Фітнес-центр Лідер.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні та тренажерні зали?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні та тренажерні зали ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні та тренажерні зали у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

функціональна діагностика, лікувальна гімнастика, фітнес-тестування, дитяча йога, персональний тренер, тренажерний зал, йога для вагітних, спортивний дієтолог