• Таксі "Авангард"

  вулиця Південна, тел. 0 (44) 332-78... показати
  вулиця Південна, 1, тел. +380(44)332-78-48 детальніше
  Таксі «Авангард» - це високий рівень послуг за оптимальною ціною. Наше таксі можна замовити в будь-який зручний для Вас час. Диспетчери служби цілодобово працюють для забезпечення комфорту кожного...
 • Таксі "2444"

  вулиця Першотравнева, тел. 0 (63) 682-30... показати
  вулиця Першотравнева, 26, тел. +380(63)682-30-00 детальніше
  Таксі 2444 - це замовлення таксі в Києві 24/7 за оптимальними цінами. У нашому арсеналі великий парк автомобілів різного класу, що дає можливість скоротити час подачі авто до мінімуму. Ми докладаємо..
 • Таксі Вишневе

  вулиця Європейська, тел. 0 (97) 125-73... показати
  вулиця Європейська, 15, тел. +380(97)125-73-58 детальніше
  Таксі Вишневе знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про таксі у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані таксі, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про три таксі поряд з цим місцем серед яких Таксі "Авангард", Таксі "2444", Таксі Вишневе , які розташовані на вул. Південна, вул. Першотравнева, вул. Європейська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці таксі.

 • Скільки Таксі у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 3 Таксі.

 • Які Таксі найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Таксі у Вишневому: Таксі "Авангард", Таксі "2444", Таксі Вишневе.

 • Де знаходиться найближчі від мене Таксі у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Таксі, перейдіть на сторінку Таксі у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Таксі у Вишневому?

  Ціни на послуги Таксі залежать від конкретної послуги і Таксі. Locator.ua дає можливість всім Таксі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Таксі.

 • Послугами яких Таксі у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Таксі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Таксі "Авангард", Таксі "2444", Таксі Вишневе.

 • Як зв'язатись з цими Таксі?

  Контакти для зв'язку з цими Таксі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Таксі у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

тариф таксі "Мікроавтобус", vip-таксі, тех. допомога "Прикуриватель" (у випадку сівшого аккумулятора), тариф таксі "Преміум-клас", зустріч з аеропорту чи вокзалу, тариф таксі "Універсал"