• Бойцівський клуб No Borders

  вулиця Машинобудівників, тел. 0 (66) 220-22... показати
  вулиця Машинобудівників, 17а, тел. +380(66)220-22-02 детальніше
  Спортивні школи Бойцівський клуб No Borders знаходиться у Вишневому, вулиця Машинобудівників. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.

Коротко про спортивні школи у Вишневому (Київська)

На цій сторінці зібрані спортивні школи, розташовані у Вишневому (Київська). Locator відомо про одна спортивні школи поряд з цим місцем серед яких Бойцівський клуб No Borders , який розташований на вул. Машинобудівників. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні школи.

 • Скільки Спортивні школи у Вишневому?

  За даним Locator у Вишневому ведуть діяльність 1 Спортивні школи.

 • Які Спортивні школи найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні школи у Вишневому: Бойцівський клуб No Borders.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні школи у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні школи, перейдіть на сторінку Спортивні школи у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні школи у Вишневому?

  Ціни на послуги Спортивні школи залежать від конкретної послуги і Спортивні школи. Locator.ua дає можливість всім Спортивні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні школи.

 • Послугами яких Спортивні школи у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Бойцівський клуб No Borders.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні школи у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

айкідо, школа тайського боксу, персональний тренер, вільна боротьба, школа самбо, аналіз складу тіла, художня гімнастика, карате, греко-римська боротьба, спортивний дієтолог, дюсш, айкідо для дітей, дзюдо, школа ушу, спортивна гімнастика, бокс, бойове самбо, функціональна діагностика, оренда спортивних приміщень, рукопашний бій, панкратіон