Київська Вишневе Приватні клінікиПриватні клініки Вишневе

Приватні клініки у Вишневому

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Пульс (Pulse) сімейна клініка
  Вишневе, вулиця Молодіжна, тел. 0 (66) 004-57... показати
  Вишневе, вулиця Молодіжна, 32а, тел. 0(66)004-57-00 детальніше
  Приватна клініка Пульс для всієї родини. Всі види медичної діагностики і обстежень: - УЗД - Гінекологія - Ведення вагітності - ЛОР - Окуліст - Уролог - Косметолог - Масаж - Ендокринолог -...
 • Клиника Прайм плюс
  вулиця Святошинська, тел. 0 (44) 331-12... показати
  вулиця Святошинська, 27б, тел. 0(44)331-12-00 детальніше
  Приватні клініки Клиника Прайм плюс знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Клиника интегрального восстановления здоровья
  вулиця Вітянська, тел. 0 (44) 406-37... показати
  вулиця Вітянська, 1а, тел. 0(44)406-37-48 детальніше
  Приватні клініки Клиника интегрального восстановления здоровья знаходиться у Вишневому, вулиця Вітянська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

коротко про приватні клініки у Вишневому

На цій сторінці зібрані приватні клініки, розташовані у Вишневому. Locator.ua відомо про три приватні клініки поряд з цим місцем серед яких Пульс (Pulse) сімейна клініка, Клиника Прайм плюс, Клиника интегрального восстановления здоровья , які розташовані на вул. Молодіжна, вул. Святошинська, вул. Вітянська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні клініки.

 • Скільки Приватні клініки у Вишневому?

  За даним Locator.ua у Вишневому ведуть діяльність 3 Приватні клініки.

 • Які Приватні клініки найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Приватні клініки у Вишневому: Пульс (Pulse) сімейна клініка, Клиника Прайм плюс, Клиника интегрального восстановления здоровья.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватні клініки у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватні клініки, перейдіть на сторінку Приватні клініки у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватні клініки у Вишневому?

  Ціни на послуги Приватні клініки залежать від конкретної послуги і Приватні клініки. Locator.ua дає можливість всім Приватні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватні клініки.

 • Послугами яких Приватні клініки у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Пульс (Pulse) сімейна клініка, Клиника Прайм плюс, Клиника интегрального восстановления здоровья.

 • Як зв'язатись з цими Приватні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Приватні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватні клініки у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

ін'єкційні процедури, оториноларинголог, неврологія, педіатрія, послуги косметолога, невролог, кардіологія, УЗД, оторіноларінгологія, косметолог, промивання мигдалин (без вартості медикаментів), гастроентеролог, безін'єкційна мезотерапія, пункція гайморової пазухи (однієї), консультація невролога, гінекологія, ортопедія, виїзд додому, видалення стороннього тіла з зовнішнього слухового проходу, алерголог