Київська Вишневе Спортивні та тренажерні залиСпортивні та тренажерні зали Вишневе

Спортивні та тренажерні зали у Вишневому

5
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Фитнес-центр Лидер
  вулиця Європейська, тел. 0 (67) 473-84... показати
  вулиця Європейська, 30а, тел. 0(67)473-84-75 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Фитнес-центр Лидер знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.
 • Тренажерный зал Стимул
  вулиця Машинобудівників, тел. 0 (68) 951-51... показати
  вулиця Машинобудівників, 13а, тел. 0(68)951-51-34 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Тренажерный зал Стимул знаходиться у Вишневому, вулиця Машинобудівників. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.
 • Центр Спорта Путь Орла
  вулиця Святошинська, тел. 0 (73) 050-08... показати
  вулиця Святошинська, 27д, тел. 0(73)050-08-15 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Центр Спорта Путь Орла знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 22:00.
 • Fil's Fit
  вулиця Європейська, тел. 0 (97) 671-22... показати
  вулиця Європейська, 2, тел. 0(97)671-22-67 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Fil's Fit знаходиться у Вишневому, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:00.
 • Спорт клуб Акварели
  Вишневе, вулиця Святошинська, тел. 0 (67) 210-07... показати
  Вишневе, вулиця Святошинська, 27г, тел. 0(67)210-07-07 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Спорт клуб Акварели знаходиться у Вишневому, вулиця Святошинська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 22:00.

коротко про спортивні та тренажерні зали у Вишневому

На цій сторінці зібрані спортивні та тренажерні зали, розташовані у Вишневому. Locator.ua відомо про п'ять спортивні та тренажерні зали поряд з цим місцем серед яких Фитнес-центр Лидер, Тренажерный зал Стимул, Центр Спорта Путь Орла та інші , які розташовані на вул. Європейська, вул. Машинобудівників, вул. Святошинська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні та тренажерні зали.

 • Скільки Спортивні та тренажерні зали у Вишневому?

  За даним Locator.ua у Вишневому ведуть діяльність 5 Спортивні та тренажерні зали.

 • Які Спортивні та тренажерні зали найкращі у Вишневому?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні та тренажерні зали у Вишневому: Фитнес-центр Лидер, Тренажерный зал Стимул, Центр Спорта Путь Орла.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні та тренажерні зали у Вишневому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні та тренажерні зали, перейдіть на сторінку Спортивні та тренажерні зали у Вишневому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні та тренажерні зали у Вишневому?

  Ціни на послуги Спортивні та тренажерні зали залежать від конкретної послуги і Спортивні та тренажерні зали. Locator.ua дає можливість всім Спортивні та тренажерні зали вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні та тренажерні зали.

 • Послугами яких Спортивні та тренажерні зали у Вишневому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні та тренажерні зали, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Фитнес-центр Лидер, Тренажерный зал Стимул, Центр Спорта Путь Орла.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні та тренажерні зали?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні та тренажерні зали ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні та тренажерні зали у Вишневому

Більше популярних послуг у рубриці:

відновлення після пологів, функціональна діагностика, лікувальна гімнастика, фітнес-тестування, дитяча йога, персональний тренер, тренажерний зал